• twoalice.com

ABSTRAKCYJNIE piękne i zdrowe włosy!

Odkąd pamietam moja babcia powtarza mi „włosy nie noga, odrosną” niby ma rację, ale nigdy do końca nie traktowałam tego stwierdzenia poważnie. Dlaczego? A chociażby dlatego, że zdrowe, gęste i długie włosy to wizytówka każdej kobiety. To oczywiście moja opinia, nie musicie się z nią zgadzać, ale nie mówię tego tylko z własnego doświadczenia. W moim otoczeniu jest znacznie więcej kobiet, które wolałyby dać sobie obciąć rękę niż włosy ;) Wszystkie dokładamy wszelkich starań, by były piękne. A żeby stały się prawdziwym symbolem kobiecości i powodem do dumy trzeba o nie szczególnie dbać. A jak? O tym właśnie będzie ten tekst.

Ponieważ często pytacie mnie o to, co robię, że mam tak zdrowe i zadbane włosy mimo tego, że nieustannie je rozjaśniam... Odpowiedź jest prosta! Trafiłam na dobrego i doświadczonego stylistę fryzur. Takiego, który mnie wysłucha, zrozumie i co najważniejsze doradzi! Jeżeli jesteście z Warszawy to zapraszam do jednego z najlepszych salonów - Studia Abstrakcja na ulicy Łuckiej 18. To właśnie ten salon już od lat kompleksowo dba o moje włosy. Pani Agnieszka i Pan Marcin Biegańscy przedłużają mi je, zagęszczają, farbują i pielęgnują. Ostatnio zaproponowali mi botox i to właśnie o nim chciałam napisać Wam kilka słów.

BOTOX?

No botox, choć niejednej z nas kojarzy się raczej z powiększaniem ust czy wygładzaniem zmarszczek. Określenie podobne i nie bez przyczyny, albowiem botox na włosy sprawia, że ​​stają się gładkie i pełniejsze. Jest jak głęboka pielęgnacja, której potrzebujemy, gdy szampony i odżywki nie są już w stanie pomóc naszym zmęczonym włosom.

Jeśli Twoje włosy są przesuszone lub cierpisz na rozdwojone końcówki, czy puszenie, to Botox może uratować Ci „życie”. Zabieg jest pełen odżywczych białek, przeciwutleniaczy, witamin i innych zdrowych dla składników, które wypełniają luki we włosach i przywracają im naturalne piękno.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TAKI ZABIEG?

Botox wskazany jest dla włosów:

  • cienkich

  • rzadkich

  • gęstych

  • kręconych

  • prostych

  • z rozdwojonymi końcówkami

Może być również stosowany do odwrócenia uszkodzeń spowodowanych:

  • prostowaniem

  • rozjaśnianiem

  • koloryzacją

  • szczotkowaniem

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Na samym początku dokładnie umyto mi włosy szamponem oczyszczającym, aby usunąć wszelkie zabrudzenia, chemikalia i inne zanieczyszczenia. Po umyciu włosy zostały wysuszone i dokładnie rozczesane. Następnie za pomocą pędzla do farbowania - pasemko po pasemku - nałożono mi magiczny produkt od nasady włosów, aż po same ich końce. W międzyczasie cały czas je rozczesując, aby zapewnić równomierne rozprowadzenie produktu.

Po nałożeniu botoxu trzeba odczekać godzinę dla lepszych efektów. Później kolejne mycie głowy, suszenie i utrwalanie produktu prostownicą. Przy moich gęstych i długich włosach ta czynność trwała zdecydowanie najdłużej. Ale było warto, bo prostownica niczym magiczna różdżka od razu przemieniała moje włosy w zdrowe, lśniące i nie puszące się.

„Wyprasowanie” włosów to ostatnia faza zabiegu. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby przez 48 godzin nich nie upinać, nie używać żadnych akcesoriów, nie zakładać włosów za ucho, a także unikać wilgoci, długich kąpieli, ponieważ może to wpłynąć na ich odkształcenie. Po upływie tego czasu musimy umyć włosy specjalnym szamponem i odżywką (to ważne, gdyż odpowiednie kosmetyki przedłużają efekty zabiegu) Istotne jest również to, że przez najbliższe 2 tygodnie od wykonania zabiegu nie należy farbować włosów.

EFEKTY BOTOXU

Zabieg zredukował puszenie, wygładził włosy i sprawił, że przestały się plątać. Stały się grubsze, mięsiste i lejące.

Jeżeli tak jak ja jesteście niecierpliwe, to ten zabieg jest dla Was :) Dlaczego? Bo efekty widoczne są natychmiast. Ja jestem już drugi miesiąc po zabiegu i nadal nie używam prostownicy po wysuszeniu. A moje włosy są nadal pełne blasku i co zawsze mnie denerwowało - nie puszą się. Dwa miesiące to dla mnie bardzo zadowalający wynik, ale w salonie Abstrakcja zapewniano mnie, że efekty będą widoczne nawet przez 3-4 miesiące.

DO KOGO SIĘ UDAĆ?

Ważnym o ile nie najważniejszym punktem skuteczności botoxu jest profesjonalnie wykonana usługa. Szalenie istotny jest bowiem dobór odpowiednich proporcji produktów i sama ich jakość. Tu musicie koniecznie postawić na doświadczenie, a to macie zagwarantowane w Studio Abstrakcja.

Ps. Mam jeszcze newsa, dla tych, których interesuje przedłużanie lub zagęszczanie włosów. Studio Abstrakcja wprowadziło nowe metody przedłużania i zagęszczania dla bardzo wrażliwych włosów. Autorska metoda MINIWAX to bardzo małe łączenia cienkich pasm włosów, dzięki czemu nie występuje praktycznie żadne obciążenie dla tych naturalnych. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszam na stronę www.studioabstrakcja.pl, a najlepiej odwiedźcie salon osobiście!

#botox #botoks #włosy #fryzjer #studioabstrakcja #studioabstrakcja #długiewłosy #przedłużaniewłosów #zagęszczaniewłosów #koloryzacja #pielęgnacja

2,518 wyświetlenia