• twoalice.com

Stopy pod ochroną

Czy wiecie, że nasze stopy przez całe życie okrążają kulę ziemską średnio trzy razy. Tak, tak mi również wydaje się to nieprawdopodobne, ale to sprawdzona informacja :) Nasze stopy pracują codziennie, my jesteśmy na urlopie, a one wciąż pracują. Dzień w dzień poddawane są wielu naciskom, przede wszystkim wadze naszego ciała oraz różnego rodzaju niedogodnościom – jak na przykład wysokie obcasy.

Jakby tego wszystkiego było mało, to jeszcze należy wspomnieć o skórze stóp, która dodatkowo jest narażona na oddziaływanie wielu negatywnych czynników zewnętrznych. Na komfort stóp ma wpływ nie tylko uprawianie sportów, czy noszenie nie zawsze wygodnego obuwia, ale także ogólna aktywność i kontakt z drobnoustrojami. Możemy wyeliminować ryzyko chorób stóp, takich jak grzybica stóp i paznokci czy kurzajki - mając spray Excilor, który chroni nas aż do 8 godzin!

Ja nareszcie mogę spać spokojnie i nie obawiać się czyhających na nas zza rogu grzybów, Bo one rzeczywiście mogą być wszędzie, gdzie jest wilgotno i ciepło. Czyli na krytym basenie, w naszym ulubionym SPA, w saunie, na siłowni, czy nawet w hotelowej łazience. To właśnie w tych wszystkich miejscach panują idealne warunki do rozwoju grzybów. A grzybica łatwo przenosi się na kolejne osoby za pośrednictwem przedmiotów osobistych, takich jak myjka, ręcznik, pilnik do paznokci czy buty. Rozwiązaniem jest spray Excilor, który chroni nasze stopy. Moja rodzina, a właściwie nasze stopy, sztuk sześć bardzo się z nim polubiły. Excilor jest z nami wszędzie, w każdej dużej i małej podróży.

Jak działa Excilor?

Po spryskaniu sprayem skóry i paznokci u stóp natychmiast tworzy się bariera powierzchniowa, która działa jak „niewidzialna skarpeta”. Zapobiega ona bezpośredniemu kontaktowi drobnoustrojów ze skórą i paznokciami. A ponadto tworzy środowisko powierzchniowe niekorzystne dla rozwoju drobnoustrojów i grzybów. Excilor działa aktywnie, aż do 8 godzin! A tyle godzin spokoju to naprawdę COŚ :) Ogromną zaletą sprayu jest również to, że nie brudzi ubrań i nie pozostawia tłustego filmu. Mało tego pozostawia naszą skórę czystą, nawilżoną i... pachnącą! Excilor jest także wodoodporny, więc świetnie sprawdza się podczas wizyt na basenie.

Kiedy warto stosować Excilor Spray?

- przed wszelkimi aktywnościami wykonywanymi boso w miejscach ogólnodostępnych

- aktywnościami wymagającymi skorzystania z wynajętego obuwia, np.: wizyta na

- kręgielni, lodowisku, kiedy wypożyczamy obuwie do zabawy

- w trakcie podróży i chodzenia po hotelowych wykładzinach, korzystania z hotelowej łazienki, a nawet strefy SPA, dla grzybów nie ma znaczenia co to za miejsce :)

- w trakcie pobytu w szpitalu/sanatorium, tudzież innych placówkach medycznych

- przy obniżonej odporności, kiedy ryzyko zakażenia jest znacznie wyższe

Ważna informacja jest również taka, że spray może stosować cała rodzina :) Jeden by chronić wielu! Excilor jest odpowiedni zarówno dla dorosłych jak i dzieci po 2. roku życia. Dla dzieci? - zapytacie! Owszem. Najczęstszym problemem dzieci, które mają zajęcia w przedszkolu i szkole są bowiem nawracające kurzajki. My do przedszkola jeszcze nie chodzimy, ale często podróżujemy i wolimy dmuchać na zimne. Szczególnie, że mamy tę świadomość, że co piąta osoba ma grzybicę paznokci. W skali globalnej na grzybicę stóp choruje ok. 15% populacji. To sporo chorych stóp! Te dane przerażają, ale... nas już na szczęście nie, bo jesteśmy dobrze chronieni. Wy również możecie!

Być może teraz część z Was, oby nie, ale jeśli część z Was powie, - eee, za późno z tymi informacjami... Jeżeli tak jest i na działanie prewencyjne nie macie już czasu, bo walczycie z grzybicą, lub zastanawiacie się, czy dotknął Was ten problem (koniecznie zróbcie TEST), to mam dla Was dobre wieści. Marka Excilor ma w swojej ofercie oprócz zapobiegawczego spray’u również płyn i sztyft do leczenia grzybicy paznokci. Płyn jest zamknięty w buteleczce, z pędzelkiem. Nakłada się go jak lakier, z tym że w odróżnieniu od niego nie pozostawia połyskującej warstwy na paznokciu i wysycha w kilka sekund. Natomiast sztyft aplikuje się na paznokieć za pośrednictwem końcówki jak w zakreślaczu. Wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych (nie wyleje się nawet wrzucony w plecak), czy mężczyzn, którzy niekomfortowo mogą się czuć z „malowaniem paznokci pędzelkiem”. W odróżnieniu od większości preparatów na polskim rynku zarówno płyn, jak i sztyft umożliwia skuteczne leczenie bez konieczności piłowania płytki paznokcia. Obydwa produkty obniżają pH wewnątrz paznokcia tworząc niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybów, w wyniku czego skutecznie zahamowany zostaje dalszy wzrost grzybów. Excilor leczy i pielęgnuje. Wszystko co dobre w jednym!

Każdego dnia pamiętajmy o tym, że stopy, tak jak całe nasze ciało wymagają odpowiedniej pielęgnacji. I nie wiem, jak Wy uważacie, ale u mnie piękne stopy sprawiają, że czuję się zadbana w każdym szczególe. To trochę tak, jak z ekskluzywną bielizną – niby jej nie widać, ale już sama świadomość, że mam ją na sobie dodaje mi pewności siebie i pozytywnie wpływa na moje samopoczucie. Bo zadbane stopy są zmysłowe i seksowne! Dlatego dbajmy o nie i to nie tylko latem, bo dla grzybów pory roku nie

istnieją :) #chronistopy #excilor

#excilor #stopy #ochrona #spray #spraydostóp #feet #chroniestopy

3,139 wyświetlenia