• twoalice.com

Bąbelkowy zawrót głowy


Z wielu rozmów przeprowadzonych z koleżankami, mogę śmiało stwierdzić, że w natłoku obowiązków, często zapominamy o sobie i swoich potrzebach. Nie wspominając już o potrzebach naszej skóry. Czy pamiętacie, że przez cały czas powinniśmy utrzymywać odpowiednie nawilżenie skóry? I to bez względu na to, czy mamy skórę tłustą, suchą, mieszaną, czy wrażliwą.

A dlaczego? ( to ostatnio ulubione pytanie Alutki:) )

Na przykład dlatego, że jeżeli nasza skóra nie będzie zawierać wystarczającej ilości wilgoci, doprowadzi to do skurczu komórek skóry - a co za tym idzie pojawią się drobne zmarszczki! Poza tym odwodniona skóra ma też tendencję do swędzenia i łuszczenia się. To chyba wystarczające powody, by starać się utrzymać odpowiednie nawilżenie naszej skóry przez cały czas.

A jak to zrobić? Wystarczy zastosować 6, sprawdzonych kroków codziennej pielęgnacji:

Krok 1: Demakijaż

Krok 2: Oczyszczenie

Krok 3: Peeling (raz w tygodniu)

Krok 4: Tonowanie

Krok 5: Rewitalizacja

Krok 6: Nawilżanie

Dzisiaj opowiem Wam o moim nowym peelingowym odkryciu. A mianowicie o masce Cremorlab O2 Couture Oxygenic. To moja pierwsza "bąbelkowa" maseczka. I muszę przyznać, że zrobiła na mnie świetne wrażenie.

Jak ją stosuję?

Po oczyszczeniu skóry, wyciskam 3 pompki maski na dłonie i nakładam na suchą twarz, wykonując okrężne ruchy. Następnie pozostawiam ją na 3 minuty, które w zupełności wystarczą, aby zadziały się cuda. Lubię jak coś działa tak szybko, bo nigdy nie mam zbyt wielu czasu:) Maseczka bardzo szybko zaczyna łączyć się z tlenem, dając efekt miliona bąbelków na twarzy. Uczucie nie do opisania - musicie tego po prostu spróbować. Po 3 minutach spłukujemy maseczkę letnią wodą. Nasza skóra jest świeża, odżywiona i przygotowana na kolejny etap pielęgnacji. Z początku używałam jej dwa razy w tygodniu, ale teraz gdy widocznie poprawiła się kondycja mojej skóry stosuję ją tylko raz w tygodniu. Nie widzę już potrzeby częstszego stosowania. Na uwagę zasługuje również wydajność produktu. Już widzę, że buteleczka wystarczy mi na długo. Co jeszcze jest dla mnie ważne? Produkt nie zawiera: parabenów, benzofenonu, oleju mineralnego, wazeliny, czy talku.

Peeling znalazłam w sklepie www.aurashop.pl , podobnie jak maskę w płacie i zestaw startowy o2 Couture. Wszystkie perełki bazują na naturalnych składnikach i minerałach zawartych w wodzie termalnej T.E.N. wydobywanej z głębokości ponad 1100 metrów poniżej poziomu morza, pochodzącej z regionu Geumjin w Korei Południowej.

Jeżeli będziecie chcieli przetestować te produkty na własnej skórze to pamiętajcie o kodzie Alice20, który daje Wam -20% rabatu na produkty nieprzecenione. Grzechem byłoby nie skorzystać :)

#koreańskapielęgnacja #aurashop #aurashop #cremorlab #peeling #cera

4,559 wyświetlenia