• twoalice.com

Zabłyśnijmy na Święta!


Podobno każdego dnia małe dziewczynki wpatrują się w swoje mamy i widzą wzór do naśladowania. Gdy mają trzy-cztery lata, zaczynają upodabniać się do niej. Chcą podobnie wyglądać, ubierać się, a nawet ruszać się tak jak ukochana mama. U nas upodabnianie zaczęło się jeszcze przed trzecimi urodzinami. Bardzo mnie to zawsze rozczula, gdy Alutka zakłada moje czapki, zegarki, albo gdy zabiera mi mój pędzel do podkładu.

Stwierdziłam, że to najlepszy moment, aby poszukać biżuterii dla mojej małej księżniczki. Myślałam, że poszukiwania zajmą mi sporo czasu, ale myliłam się. Od razu wpadła mi w oko limitowana kolekcja biżuterii Ania Kruk for Coccodrillo!

Kolekcję tworzą kolorowe bransoletki i kolczyki wykonane ze srebra oraz staranie wybranych tworzyw przyjaznych dzieciom.

Urocze i pełne wdzięku dodatki są idealnym prezentem dla dziewczynek i wspaniałą pamiątką na całe życie!

Jak je nosić?

Kolekcja odzwierciedla najnowsze trendy dziecięcego wzornictwa. Biżuteria jest subtelna i urocza, doskonale uzupełni nie tylko świąteczne stylizacje, ale też sprawi, że dziewczynki poczują się wyjątkowo każdego dnia!

W najnowszej kolekcji Ania Kruk for Coccodrillo istnieje możliwość sworzenia kompletu w postaci bransoletki i kolczyków w 4 wzorach do wyboru : konik, serduszka, skrzydło anioła lub koniczynki.

Wymarzony prezent na Święta!

Kolekcję uroczej biżuterii stworzyła utalentowana i niezwykle kreatywna Ania Kruk!

Zerknijcie na Coccodrillo.eu lub w wybranych salonach w Polsce. Który model trafi na Twoją listę prezentów do kupienia?

A na koniec mam dla Was prezent! Przy zamówieniu online wpiszcie kod rabatowy WymarzonyPrezent i otrzymacie -20% na tę uroczą biżuterię. Promocja trwa do 24.12 i nie łączy się z innymi rabatami.

#aniakruk #coccodrillo #biżuteria #pierwszabiżuteria #kolczyki #bransoletki #dziecko #prezentnaświęta #pomysłnaprezent #Święta #świąteczneprezenty

7,777 wyświetlenia